درباره

پایه ها و اساس کار کیش سه بعدی

سه ستون اصلی اعتقادی و کسب و کار

شرکت مدلسازی و مدیریت اطلاعات کیش، با هدف توسعه روش های بازاریابی املاک و مستغلات در جزیره کیش، سایت اینترنتی کیش سه بعدی را راه اندازی کرده است.
در این سایت، روش های جدید شامل واقعیت مجازی و واقعیت افزوده در کنار تکنیک های مدلسازی سه بعدی قرار می گیرد. نتیجه ایجاد یک تور مجازی مبتنی بر مدل است. این تور مجازی به بیننده این امکان را می دهد که از فاصله دور بتواند ساختمان و ملک مورد نظر خود را با دقت بررسی کند

مهندسی

وجه تمایز

جنبه های مختلف مهندسی در گوشه و کنار زندگی ما در حال استفاده روزمره است. علم مهندسی دائم در حال پیشرفت و توسعه است اما نقش مهندسی در خرید و فروش املاک، به ویژه املاک خاص و لوکس بسیار کمرنگ است و فاصله مشاوران املاک با ابعاد مهندسی املاک، زیاد است. ما سعی می کنیم در بازاریابی املاک، بیشتر و بیشتر به جنبه های مهندسی و مشخصات فنی املاک بپردازیم.

فناوری

نیاز روز

تکنولوژی و فناوری های جدید با سرعت باورنکردنی در حال نفوذ بین اقشار مختلف مردم است. تلفن هوشمند، هر کسی را به مرکز جهان تبدیل کرده است و استفاده از جنبه های مختلف فناوری به سرعت همه گیر می شود. ما سعی می کنیم با تکیه بر فناوری های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده (VR-AR) در بازاریابی املاک، استفاده از آخرین فناوری ها را در دستور کار خود قرار دهیم.

بازار

هدف نهایی

نقش اصلی مشاور املاک این است که با شناخت کامل بازار و بررسی دقیق گزینه ها در برابر بودجه، بهترین گزینه ها را به مشتری معرفی کند. هدف نهایی این است که مشتری در طول زمان به سود برسد و این فقط با شناخت دقیق و تخصصی بازار املاک میسر است. همکاری با مشاوران زبده و قدیمی جزیره کیش باعث شده است که اطلاعات دقیق و جامعی از بازار جمع آوری شود و به مشتریان ارائه گردد. 

مقایسه املاک

مقایسه